Zgłoś błąd

O programie

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU!

Zarejestruj swoją firmę na stronie internetowej Klubu Instalatora Unimax

RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ MAXY!

Zbieraj MAXY za zakupy produktów naszych Partnerów w hurtowniach sieci Unimax

ODBIERAJ NAGRODY!

Zebrane MAXY przeznaczaj na atrakcyjne nagrody z naszego katalogu

Chcesz wiedzieć więcej?
Dla kogo przeznaczony jest program?

Do „Klubu Instalatora” może przystąpić każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą. Z programu nie mogą skorzystać osoby fizyczne.

Jak przystąpić do programu?

Aby przystąpić do programu, należy założyć konto na stronie internetowej www.klub-instalatora.unimax.com.pl.

Za co zbierasz MAXY?

Uczestnicy zbierają MAXY za zakup produktów naszych Partnerów w hurtowniach sieci Unimax. Za każde 1000 zł netto wydane na asortyment Partnerów Promocji otrzymasz od 5 do nawet 12 punktów MAX. Szczegółowa informacja dostępna jest w zakładce „Partnerzy” oraz w drukowanym katalogu nagród.

Jak odbierać nagrody?

Katalog nagród dostępny jest w wersji drukowanej w każdej z naszych filii, a także online. Przeglądaj go regularnie, ponieważ na bieżąco dodawane będą specjalne nagrody, dostępne tylko przez pewien czas. Jeśli masz już wystarczającą liczbę punktów, możesz zamówić nagrody u swojego opiekuna lub poprzez stronę internetową. Nagrodę dostarczymy do wskazanej przez Ciebie filii naszej firmy najpóźniej 30 dni od złożenia zamówienia.

Lista życzeń

Nagrody dodawaj do listy życzeń. Opcja ta pozwala na zapamiętanie nagród, które zwróciły Twoją szczególną uwagę. Swoją listę życzeń możesz przeglądać w dowolnym czasie - wystarczy, że po zalogowaniu klikniesz w ikonę w prawym górnym rogu strony.

Partnerzy programu

Pozostali Partnerzy: