Zgłoś błąd
Wypełnij formularz i pomóż nam rozwijać stronę Klubu Instalatora Unimax
x

Temat zgłoszenia

Adres e-mail

Wiadomość

Załączniki

Partnerzy

Sponsor strategiczny - Grupa KAN

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ponad 1000 osób, posiada sieć oddziałów w Polsce, placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie, na Białorusi oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów na całym świecie, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki.

KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.

Pozostali partnerzy

Za każde 1000 PLN netto  wydane w sieci naszych hurtowni na asortyment Partnerów Promocji otrzymasz:

De Dietrich jest najstarszą marką w branży grzewczej na świecie. Oferta obejmuje kotły gazowe i olejowe, systemy solarne, pompy ciepła oraz urządzenia hybrydowe.

www.dedietrich.pl

*dotyczy pakietów MAX PREMIUM i kotłów LUMEA

Purmo Cleverfit to kompletny system instalacyjny składający się z rur i złączek spełniających najwyższe standardy jakości. Jego główną zaletą jest uniwersalność.

www.purmo.pl

Deante to polska marka z 30-to letnim doświadczeniem. Producent dbający o wysoką jakość oraz oryginalny design baterii, zlewozmywaków, natrysków, kabin i ceramiki.

www.deante.pl

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Przedsiębiorstwo od 25 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną oraz elementy instalacji grzewczych.

www.ferro.pl

Hexonic jest polskim producentem wymienników ciepła, realizuje również zamówienia specjalistyczne dla przemysłu petrochemicznego, ciepłowniczego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.

www.hexonic.com

Immergas, lider branży grzewczej, od 25 lat dostarcza na polskim rynku nowoczesne technologie grzewcze – pompy ciepła, kotły gazowe, hybrydowe rozwiązania będące połączeniem kotła kondensacyjnego i pompy ciepła, klimakonwektory. Ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o średniej i dużej mocy od 35 do 900 kW.

www.immergas.pl

INNOVA-THERM Sp. z o.o. jest producentem środków chemicznych dla instalatorów: glikolowych płynów niezamarzających (do pomp ciepła, układów solarnych i C.O.) oraz produktów do czyszczenia i konserwacji instalacji grzewczych i chłodniczych.

www.innova-therm.pl

KAN jest uznanym w Europie polskim producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm przeznaczonych do budowy wewnętrznych instalacji wody ciepłej i zimnej, centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego oraz instalacji gaśniczych i technologicznych.

www.kan-therm.com

THALE Sp. z o.o. Sp. k. właściciel marki NICZUK. Wiodący polski producent kompleksowych rozwiązań systemów zamocowań instalacji sanitarnych, przemysłowych, wentylacyjnych i przeciwpożarowych.

www.niczuk.pl

NMC to międzynarodowa firma, która prowadzi działalność w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży pianek syntetycznych.

www.nmc.pl

Rodzima firma z ponad 30-sto letnim doświadczeniem w produkcji oferuje szerokie spektrum produktów armatury instalacyjnej, grzewczej oraz łazienkowej. Marki własne jak Perfekt System i Nexe są gwarantami niezawodności działania.

www.perfexim.pl

Stalco to firma rodzinna, oparta w 100% na polskim kapitale, działająca nieprzerwanie od 1999 r. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

www.stalco.pl

VALVEX to polski producent armatury sanitarnej, armatury do instalacji wodnych, gazowych i c.o. Niemal 100-letnie doświadczenie, własny dział konstrukcyjny oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę wśród liderów branży.

www.valvex.com

Ariston to lider rozwiązań do ogrzewania i podgrzewania c.w.u. Na polskim rynku oferuje kotły kondensacyjne, podgrzewacze c.w.u, pompy ciepła i systemy solarne. Zapewnia komfort, oszczędność energii i ochronę środowiska.

www.ariston.com

Rozwiązania do regulacji termostatycznej, które tworzą komfortowy, energooszczędny klimat w pomieszczeniach. Światowej sławy niemiecka inżynieria, która jest bazą każdego produktu IMI Heimeier, gwarantuje długoterminową wytrzymałość i wydajność.

www.imi-hydronic.com

Firma KOSPEL jest jednym z największych polskich producentów podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., kolektorów słonecznych, pomp ciepła i elektrycznych kotłów c.o. Jakość jej produktów doceniają klienci 57 krajów świata.

www.kospel.pl

ROTH to niemiecki producent systemów grzewczych i sanitarnych obecny w Polsce od 25 lat. Nasze produkty to: systemy rurowe, ogrzewanie podłogowe, zbiorniki na olej opałowy i wodę, systemy do zagospodarowania wody deszczowej.

www.roth-polska.com

QL Controls jest wyłącznym dystrybutorem marek SALUS Controls i ENGO Controls w Polsce. Firma oferuje sprawdzone rozwiązania do sterowania każdym typem instalacji grzewczej - również przez Internet. QL Controls stawia na oszczędność energii, ochronę środowiska oraz wysoki komfort użytkownika.

www.salus-controls.pl

QL Controls jest wyłącznym dystrybutorem marek SALUS Controls i ENGO Controls w Polsce. Firma oferuje sprawdzone rozwiązania do sterowania każdym typem instalacji grzewczej - również przez Internet. QL Controls stawia na oszczędność energii, ochronę środowiska oraz wysoki komfort użytkownika.

www.engocontrols.com

WERIT to wiodący niemiecki producent stelaży podtynkowych marki JOMO oraz zbiorników olejowych. Od ponad 100 lat dzięki nabytym doświadczeniom oferujemy produkty najwyższej jakości.

www.werit.pl

Afriso projektuje, produkuje i dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla instalacji c.o. i c.w.u. Od ponad 25 lat przygotowuje dla instalatorów gotowe, innowacyjne urządzenia ułatwiające pracę.

www.afriso.pl

Firma BMeters jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

www.bmeters.pl

BWT - Best Water Technology to europejski lider w uzdatnianiu wody, na polskim rynku obecny od 30 lat. BWT Polska to część austriackiej Grupy BWT - światowego lidera w uzdatnianiu wody.

www.bwt.pl

De Dietrich jest najstarszą marką w branży grzewczej na świecie. Oferta obejmuje kotły gazowe i olejowe, systemy solarne, pompy ciepła oraz urządzenia hybrydowe.

www.dedietrich.pl

Odlewnia Zawiercie S.A. jest producentem łączników z żeliwa ciągliwego białego marki EE. Zastosowanie w połączeniach rurowych gwintowych: w sieciach instalacji wodociągowych, gazowych, parowych, c.o., tryskaczowych itp.

www.eeodlewnia.pl

Firma Enix to ceniony producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce i za granicą. Poprawiamy komfort życia poprzez unikalne rozwiązania i stabilny rozwój.

www.enix.pl

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody. Przyczyniamy się do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie.

www.grundfos.pl

HEATPEX jest polskim producentem nowoczesnego rozwiązania dla wentylacji i rekuperacji domów jednorodzinnych z autorskim systemem łączenia elementów pozwalającym na szybki montaż bez użycia narzędzi. Ponadto produkuje najwyższej jakości elastyczne rury preizolowane i rury osłonowe do zastosowań elektrycznych.

www.heatpex.pl

Firma Hewalex jest krajowym producentem i dostawcą specjalizującym się od 25 lat w branży OZE. Trzy segmenty oferty obejmują systemy z kolektorami słonecznymi, pompami ciepła oraz instalacjami fotowoltaicznymi.

www.hewalex.pl

Resideo z marką Honeywell Home jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań w zakresie komfortu i bezpieczeństwa. Asortyment produktów obejmuje armaturę grzewczą i wodną, produkty do sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, a także kompletną automatykę domową.

www.resideo.com/pl

LFP to krajowy lider w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jeden z najnowocześniejszych producentów komponentów z żeliwa na świecie. Od początku swojej historii, czyli od ponad 150 lat, Leszczyńska Fabryka Pomp produkuje pompy oraz urządzenia pompowe i aktywnie rozwija swój asortyment.

www.lfp.com.pl

Firma Magnaplast wchodzi w skład niemieckiego holdingu zajmującego się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest liderem w produkcji systemów kanalizacyjnych.

www.magnaplast.pl

W Milwaukee® pojęcie „Heavy Duty“ to więcej niż część sloganu. To zobowiązanie do dostarczania profesjonalistom najwyższej klasy narzędzi. Inżynierowie Milwaukee® nie projektują po prostu narzędzi. Oni projektują narzędzia, dzięki którym praca jest sprawniejsza, wydajniejsza i znacznie bezpieczniejsza.

www.milwaukeetool.pl

MK Systemy Kominowe to jeden z największych producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych w Polsce.

www.mkzary.pl

BIAWAR to czołowy producent wymienników ciepła, elektrycznych podgrzewaczy wody, pomp ciepła NIBE i kotłów peletowych PELLUX w Europie. Od ponad 50 lat produkuje najwyższej jakości urządzenia dostosowane do potrzeb klientów.

www.nibe.pl
www.biawar.com.pl

Oventrop należy do ścisłej czołówki europejskich producentów armatury grzejnikowej, regulacyjnej i systemów do domowej techniki instalacyjnej.

www.oventrop.pl

SANHA to jeden z wiodących europejskich producentów systemów połączeń do instalacji ogrzewania, wody, gazu i klimatyzacji w budynkach. Oferta obejmuje około 8500 produktów.

www.sanha.com/pl

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska jest polskim producentem głowic i armatury grzewczej. W ofercie posiada zarówno podstawowe wzory głowic i przyłączy, jak i asortyment ekskluzywny w dowolnej strukturze lub kolorze RAL. Oferta obejmuje także akcesoria oraz armaturę sanitarną w postaci zaworów i odpływów liniowych.

www.schlosser.com.pl

Firma Supron 3 od ponad 25 lat dostarcza wyroby najwyższej jakości. Zajmujemy się produkcją hydrantów wewnętrznych wszystkich typów: DN 25, 33, 52, maskownic, drzwiczek rewizyjnych.

www.supron.pl

Firma TECH Sterowniki ma szeroką ofertę sterowników do zarządzania ogrzewaniem. Wśród nich są urządzenia komunikujące się przewodowo, jak i bezprzewodowo (drogą radiową) o podstawowej lub rozszerzonej funkcjonalności.

www.techsterowniki.pl

TERMET S.A. jest czołowym polskim producentem urządzeń grzewczych – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii.

www.termet.com.pl

WILO SE jest jednym z wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz oczyszczania i odprowadzania ścieków.

www.wilo.pl

Zehnder to uznany na świecie specjalista w zakresie klimatu pomieszczeń. Oferuje grzejniki dekoracyjne, systemy komfortowej wentylacji wnętrz, promienniki sufitowe i systemy filtracji powietrza.

www.zehnder.pl