Zgłoś błąd
Wypełnij formularz i pomóż nam rozwijać stronę Klubu Instalatora Unimax
x

Temat zgłoszenia

Adres e-mail

Wiadomość

Załączniki

Partnerzy

Sponsor strategiczny - Grupa KAN

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ponad 1000 osób, posiada sieć oddziałów w Polsce, placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie, na Białorusi oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów na całym świecie, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki.

KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.

Pozostali partnerzy

Za każde 1000 PLN netto  wydane w sieci naszych hurtowni na asortyment Partnerów Promocji otrzymasz:

De Dietrich jest najstarszą marką w branży grzewczej na świecie. Oferta obejmuje kotły gazowe i olejowe, systemy solarne, pompy ciepła oraz urządzenia hybrydowe.

www.dedietrich.pl

*dotyczy pakietów MAX PREMIUM i kotłów LUMEA

Purmo Cleverfit to kompletny system instalacyjny składający się z rur i złączek spełniających najwyższe standardy jakości. Jego główną zaletą jest uniwersalność.

www.purmo.pl

Deante to polska marka z 30-to letnim doświadczeniem. Producent dbający o wysoką jakość oraz oryginalny design baterii, zlewozmywaków, natrysków, kabin i ceramiki.

www.deante.pl

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Przedsiębiorstwo od 25 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną oraz elementy instalacji grzewczych.

www.ferro.pl

Hexonic jest polskim producentem wymienników ciepła, realizuje również zamówienia specjalistyczne dla przemysłu petrochemicznego, ciepłowniczego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.

www.hexonic.com

Immergas, lider branży grzewczej, od 1996 roku dostarcza na polskim rynek nowoczesne technologie grzewcze – pompy ciepła, kotły gazowe, hybrydowe rozwiązania będące połączeniem kotła kondensacyjnego i pompy ciepła, klimakonwektory. Ważnym ogniwem spółki jest segment produktów dla obiektów z ofertą kotłów o średniej i dużej mocy od 35 do 900 kW, pozwalających na łączenie w kaskady i tworzenie systemów hybrydowych.

www.immergas.pl

INNOVA-THERM Sp. z o.o. jest producentem środków chemicznych dla instalatorów: glikolowych płynów niezamarzających (do pomp ciepła, układów solarnych i C.O.) oraz produktów do czyszczenia i konserwacji instalacji grzewczych i chłodniczych.

www.innova-therm.pl

KAN jest uznanym w Europie polskim producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm przeznaczonych do budowy wewnętrznych instalacji wody ciepłej i zimnej, centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego oraz instalacji gaśniczych i technologicznych.

www.kan-therm.com

Luxrad jest największym polskim producentem nowoczesnych grzejników pokojowych i łazienkowych. 25 lat doświadczenia, 85 modeli w ofercie, obecność na wielu rynkach europejskich stawia nas na pozycji lidera. Wyróżniamy się zautomatyzowanym zakładem produkcyjnym, innowacyjnymi technologiami oraz unikatowym designem.

www.luxrad.com

THALE sp. z o.o. sp.k. właściciel marki NICZUK. Wiodący polski producent kompleksowych rozwiązań systemów zamocowań instalacji sanitarnych, przemysłowych, wentylacyjnych i przeciwpożarowych.

www.niczuk.pl

NMC to międzynarodowa firma, która prowadzi działalność w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży pianek syntetycznych.

www.nmc.pl

Polska firma rodzinna, która ponad 30 lat nieustannie kształtuje rynek wiodących producentów w branży: armatura sanitarna, instalacje, technika grzewcza. Główną zasadą, którą się kierujemy to pełny nadzór technologiczny, jakościowy i wytrzymałościowy począwszy od fazy projektowania po testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu - dzięki własnemu zespołowi inżynierów. Marka własna Perfekt System jest gwarantem niezawodności działania.

*z promocji wyłączone zostają: grzejniki stalowe, rura miedziana i pompy ciepła Perfexim

www.perfexim.pl

Stalco to firma rodzinna, oparta w 100% na polskim kapitale, działająca nieprzerwanie od 1999 r. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

www.stalco.pl

VALVEX to polski producent armatury sanitarnej, armatury do instalacji wodnych, gazowych i c.o. Niemal 100-letnie doświadczenie, własny dział konstrukcyjny oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę wśród liderów branży.

www.valvex.com

Ariston to lider rozwiązań do ogrzewania i podgrzewania c.w.u. Na polskim rynku oferuje kotły kondensacyjne, podgrzewacze c.w.u, pompy ciepła. Zapewnia komfort, oszczędność energii i ochronę środowiska.

www.ariston.com

ENGO Controls projektuje nowoczesną automatykę sterującą dla ogrzewnictwa. Urządzenia marki służą do przewodowego, bezprzewodowego oraz internetowego sterowania ogrzewaniem/chłodzeniem – każdym źródłem ciepła. Brand stawia na: energooszczędność, ochronę środowiska, komfort montażu i obsługi. Produkty współpracują z platformą Tuya.

www.engocontrols.com

Rozwiązania do regulacji termostatycznej, które tworzą komfortowy, energooszczędny klimat w pomieszczeniach. Światowej sławy niemiecka inżynieria, która jest bazą każdego produktu IMI Heimeier, gwarantuje długoterminową wytrzymałość i wydajność.

www.imi-hydronic.com

Kospel polski lider w produkcji urządzeń grzewczych, obecny na 6 kontynentach. Łączy 35-letnie doświadczenie z nowoczesnością. Oferuje efektywne rozwiązania takie jak podgrzewacze elektryczne przepływowe i pojemnościowe, wymienniki, zasobniki i bufory c.w.u., kotły elektryczne i pompy ciepła. Gwarantuje także fachową obsługę, wsparcie techniczne.

www.kospel.pl

ROTH to niemiecki producent systemów grzewczych i sanitarnych obecny w Polsce od 25 lat. Nasze produkty to: systemy rurowe, ogrzewanie podłogowe, zbiorniki na olej opałowy i wodę, systemy do zagospodarowania wody deszczowej.

www.roth-polska.com

SIZER – polski producent kształtek mosiężnych. Początkowo firma SIZER to niewielki rodzinny zakład który z upływem lat poprzez systematyczny rozwój stał się nowoczesną fabryką. Od ponad 30 lat wytwarzamy armaturę najwyższej jakości spełniającą oczekiwania naszych klientów. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

www.sizer.pl

WERIT to wiodący niemiecki producent stelaży podtynkowych marki JOMO oraz zbiorników olejowych. Od ponad 100 lat dzięki nabytym doświadczeniom oferujemy produkty najwyższej jakości.

www.werit.pl

AFRISO to europejska marka, od 27 lat obecna na polskim rynku. Dostarcza rozwiązania do pomiaru, nadzoru i regulacji instalacji c.o i c.w.u. Przygotowuje dla instalatorów gotowe, innowacyjne urządzenia ułatwiające prace.

www.afriso.pl

Firma BMeters jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

www.bmeters.pl

BWT - Best Water Technology to europejski lider w uzdatnianiu wody, na polskim rynku obecny od 30 lat. BWT Polska to część austriackiej Grupy BWT - światowego lidera w uzdatnianiu wody.

www.bwt.pl

De Dietrich jest najstarszą marką w branży grzewczej na świecie. Oferta obejmuje kotły gazowe i olejowe, systemy solarne, pompy ciepła oraz urządzenia hybrydowe.

www.dedietrich.pl

Odlewnia Zawiercie S.A. jest producentem łączników z żeliwa ciągliwego białego marki EE. Zastosowanie w połączeniach rurowych gwintowych: w sieciach instalacji wodociągowych, gazowych, parowych, c.o., tryskaczowych itp.

www.eeodlewnia.pl

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody. Przyczyniamy się do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie.

www.grundfos.pl

HEATPEX jest polskim producentem nowoczesnego rozwiązania dla wentylacji i rekuperacji domów jednorodzinnych z autorskim systemem łączenia elementów pozwalającym na szybki montaż bez użycia narzędzi. Ponadto produkuje najwyższej jakości elastyczne rury preizolowane i rury osłonowe do zastosowań elektrycznych.

www.heatpex.pl

Hewalex jest polskim producentem, który od 35 lat specjalizuje się w OZE. Oferta obejmuje kompletne systemy z kolektorami słonecznymi, pompami ciepła, fotowoltaiką oraz OPTI-ENER - system zarządzania energią EMS. Firma zapewnia pełne wsparcie techniczne przed i posprzedażowe oraz szkolenia stacjonarne i online.

www.hewalex.pl

LFP to krajowy lider w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jeden z najnowocześniejszych producentów komponentów z żeliwa na świecie. Od początku swojej historii, czyli od ponad 150 lat, Leszczyńska Fabryka Pomp produkuje pompy oraz urządzenia pompowe i aktywnie rozwija swój asortyment.

www.lfp.com.pl

Firma Magnaplast wchodzi w skład niemieckiego holdingu zajmującego się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest liderem w produkcji systemów kanalizacyjnych.

www.magnaplast.pl

W Milwaukee® pojęcie „Heavy Duty“ to więcej niż część sloganu. To zobowiązanie do dostarczania profesjonalistom najwyższej klasy narzędzi. Inżynierowie Milwaukee® nie projektują po prostu narzędzi. Oni projektują narzędzia, dzięki którym praca jest sprawniejsza, wydajniejsza i znacznie bezpieczniejsza.

www.milwaukeetool.pl

MK Systemy Kominowe to jeden z największych producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych w Polsce.

www.mkzary.pl

BIAWAR to czołowy polski producent wymienników ciepła i elektrycznych podgrzewaczy wody oraz dystrybutor gruntowych i powietrznych pomp ciepła szwedzkiej marki NIBE. Od ponad 50 lat
produkuje najwyższej jakości urządzenia dostosowane do potrzeb klientów.


www.nibe.pl
www.biawar.com.pl

Oventrop należy do ścisłej czołówki europejskich producentów armatury grzejnikowej, regulacyjnej i systemów do domowej techniki instalacyjnej.

www.oventrop.pl

Resideo z marką Honeywell Home jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań w zakresie komfortu i bezpieczeństwa. Asortyment produktów obejmuje armaturę grzewczą i wodną, produkty do sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, a także kompletną automatykę domową.

www.resideo.com/pl

SANHA to jeden z wiodących europejskich producentów systemów połączeń do instalacji ogrzewania, wody, gazu i klimatyzacji w budynkach. Oferta obejmuje około 8500 produktów.

www.sanha.com/pl

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska jest polskim producentem głowic i armatury grzewczej. W ofercie posiada zarówno podstawowe wzory głowic i przyłączy, jak i asortyment ekskluzywny w dowolnej strukturze lub kolorze RAL. Oferta obejmuje także akcesoria oraz armaturę sanitarną w postaci zaworów i odpływów liniowych.

www.schlosser.com.pl

Firma Supron 3 od ponad 25 lat dostarcza wyroby najwyższej jakości. Zajmujemy się produkcją hydrantów wewnętrznych wszystkich typów: DN 25, 33, 52, maskownic, drzwiczek rewizyjnych.

www.supron.pl

Tech Sterowniki to wiodący polski producent zaawansowanych urządzeń do sterowania ogrzewaniem, instalacją C.O i CWU oraz systemu smart home. Produkty charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają użytkownikom komfort i oszczędność.

www.techsterowniki.pl

TERMET S.A. jest czołowym polskim producentem urządzeń grzewczych – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii.

www.termet.com.pl

WILO SE jest jednym z wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz oczyszczania i odprowadzania ścieków.

www.wilo.pl

Zehnder to uznany na świecie specjalista w zakresie klimatu pomieszczeń. Oferuje grzejniki dekoracyjne, systemy komfortowej wentylacji wnętrz, promienniki sufitowe i systemy filtracji powietrza.

www.zehnder.pl